Survivor’da olaylı gece: Jet Ski başına bela oldu, ceza aldı


Survivor All Star’da 24 Mart akşamı yayımlanan bölümde Kırmızı Takım ödül oyununu kazandı. Kırmızı takım iki günlük tatil kazanarak takımla birlikte adadan ayrıldı. Ödül oyununda yaşananlar nedeniyle Kırmızı takımdan bir yarışmacısı yeniden ceza aldı.

Son ödül oyununu kazanarak Turks ve Caicos Adaları’nda ultra lüks bir villada konaklama hakkı kazanan Kırmızı Takım, rüya gibi bir eve yerleşti.

Birçok yarışmacının ödülün keyfini çıkarıp jetski’yle turladığı anlarda ise tüm ekibi korkutan bir olay yaşandı. Jetski’nin kontrolünü kaybeden Yunus Emre, Nagihan’ın üzerine hızla ilerledi. Korkunç çarpışmanın sonunda Nagihan’ın kullandığı jetski ortadan ikiye bölündü.

Nagihan kazanın ardından duruma tepki gösterdi. “Öldürüyordu beni, öyle gözü kör geldi ki. Bu adamla hiçbir şey yapılmaz. Ab ölüyordum lan ölüyordum!” diyerek Yunus Emre’ye sert çıktı.

Yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarına boğulan Nagihan, “Hayatımda hiç bu kadar ölümle burun buruna geldiğim bir anım olmamıştı. Hani derler ya ‘hayatım film şeridi gibi gözümün önünden geçti’, sadece kızımı düşündüm. Çaresiz bir şekilde yaşıyor olduğuma inanmaya çalışıyorum” açıklamasında bulundu.

Yunus Emre ise “Öyle büyük bir kaza yaşadık ki hiçbirimize bir şey olmaması yaradanın bir mucizesi” dedi. İzleyicinin ve yarışmacıların korku dolu anlar yaşadığı o problem tarafların konuşmasıyla tatlıya bağlandı. Acun Ilıcalı cezasını açıkladı. Yunus Emre bundan sonra ödüllerin ardından bu gibi araçları kullanma şansı yakalayamayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x