AK Partili isimleri hedef alan fondaş medyanın son oyunu elinde patladı

Fondaş medya tarafından son dönemde AK Partili isimler üzerinden ‘şatafatlı hayat’ yaftasıyla algı operasyonları düzenlenmeye başlandı.

AK Partili isimlerin yaptığı sosyal medya paylaşımları fondaş medya tarafından istismar edilerek maksatlı bir operasyona dönüştürüldü.

Ancak başlatılan bu operasyonlar CHP destekçisi medyanın kirli emellerini de ortaya çıkardı.

AK Partili isimlerin yaşantılarını çarpıtarak abartılı ifadelerle servis eden fondaş medya, söz konusu istismar operasyonuyla bir yandan da CHP’li ve DEM’li siyasetçilerin lüks hayat ve torpil vurgunlarının da üzerini kapatıyor.

AK Partili İnan odatv’nin yalanını ortaya çıkardı

Söz AK Partili isimlerin yaşamlarını ifşa etmeye gelince abartılı haberlerden kaçınmayan bu güruh, DEM’li milletvekillerinin ve eş genel başkanlarının çocuklarının sürdüğü lüks hayatı; CHP’li belediyelerde yapılan akraba işe alımlarını ise görmezden geliyor.

Bu duruma sert tepki ise AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan’dan geldi.

X hesabından paylaşımda bulunan İnan, odatv’nin Seçil Baştar Erkoç üzerinden giriştiği algı operasyonunu işaret ederek fondaş medyanın algı operasyonlarına tepki gösterdi.

İnan, Erkoç’un ne gençlik kollarında başkan yardımcısı ne de Gençlik Kolları MKYK’sında görevli olduğunu sadece gönüllü çalışan bir teşkilat mensubu olduğunu belirtti.

“Görgüsüz varsa herkes bu iftiracıların adresine baksın”

AK Parti döneminde Sancaktepe Belediyesi’nde jakuzi yapıldığı iftirasını örnek veren İnan, Erkoç’un ailesinin Hollanda’da yaşayan bir gurbetçi olduğunu, yaptığı paylaşımda ne bir lüks, ne bir şatafat ne de bir görgüsüzlük söz konusu olduğunu belirtti.

Fondaş medyanın iki üç istisna üzerinden AK Parti’yi vuramayacağının altını çizen İnan, “Görgüsüz varsa herkes bu iftiracıların adresine baksın. Çünkü kendilerini perdelemeyi ancak böyle yalanlarla gerçekleştiriyorlar.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x